Yamaha CXS15MK3 Passive Subwoofer CXS15 Mk3
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Sound Changes Everything
  • 15" Cone 3" Voice coil proprietary high-durability speaker unit
  • Plywood cabinet is durable and acoustically optimized for maximum sound quality
  • M20 and Ø35 mm dual pole sockets